Exl. MUDr. V. Koblovský. Kozička u jabloně.

Dajč, Jaroslav (1943)

Ručně kolorovaná suchá jehla 13,8 x 9,6 cm. Signováno vpravo dole tužkou, nedatováno. Rok 2009. List č. 25/80. Montováno na karton.

Vencl, Langhammer, Váverka 253.

200 Kč (236 Kč)