Růžičková M. Letící kůň a pes.

Čápová, Hana (1956 - 2019)

Barevný lept 8,9 x 13 cm. Signováno a datováno vpravo dole tužkou H. Čápová 2009. Montováno na karton.

Chagall I., str. 291 - 292.

280 Kč (331 Kč)
280 Kč (331 Kč)

Dražitel č.16, 26. 6. 2021 13:29