P.F. 1972 Dalibor Chatrný.

Chatrný, Dalibor (1924 - 2012)

Serigrafie 12,1 x 12,4 cm. Signováno a datováno tužkou dole uprostřed.

Chagall IV., str. 35 - 36.

P.F. 1972 Dalibor Chatrný.

150 Kč (177 Kč)
259 Kč (306 Kč)

Dražitel č.22, 26. 6. 2021 21:22