(Svolinský Karel) Píšťala Panova.
Praha, Československý spisovatel, 1953. Dílo svazek 9. Plpg. vazba s ražbou a zlacením, pap. obálka vevázána. 119 (5) s. Výbor z lyrických básní Jaroslava Vrchlického. Uspořádal Jaroslav Seifert. Šest kamenorytin signovaných a datovaných v kameni a dřevoryt na obálce Karel Svolinský. Celkem 1000 výtisků na ručním pap. velin.
První vydání.
280 Kč (331 Kč)
280 Kč (331 Kč)