Chaba, Karel (1925 - 2009)

Barevná litografie 15,8 x 12,2 cm. Signováno a datováno vpravo dole tužkou Karel Chaba 86. List č. 35/60. Rám, pasparta, sklo.

Chagall IV, str. 17.

900 Kč (1 063 Kč)