(Originální suchá jehla) TOYEN.

Ivšič, Radovan (1921 - 2009)

Paříž, E.P.I., 1974. Edice Filipacchi. Clpl. vazba s ražbou a zlacením, pap. obálka vevázána. celoplátěné pouzdro. 71 s. Návrh vazby Toyen. Text Radovan Ivsic. Barevné a čb. fotografie v textu. Vložena originální suchá jehla od Toyen, signována a číslována tužkou. List č. 43/50. Celkem 99 číslovaných výtisků, z toho č. 1 obsahuje originální suchou jehlu a mědirytinu od Toyen a čísla číslována H.C. 1 - H.C. 50 originální suchou jehlu od Toyen. Tento výtisk jeden z 50, č. 43.

Ladman 567.

Vynikající stav.

TOYEN.

Grafika, Knihy o umění

45 000 Kč (53 168 Kč)