(Komárek Vladimír, Liesler Josef) Olomouc 1987. Soubor dvanácti grafických listů.

Olomouc, b. n., 1987. OBr. Vloženo dvanáct grafických listů různých rozměrů a technik. Autoři: Anna Grmelová dřevořez, Jan Holoubek linoryt, Miroslav Houra barevná serigrafie, Dušan Janoušek barevný dřevoryt, Jan Jemelka dřevořez, Vladimír Komárek suchá jehla, Josef Liesler rytina pro tisk z hloubky do plastu, František Peterka dřevořez, Ladislav Rusek linoryt, Karla Ryvolová lept s akvatintou, Josef Saska lept, Marie Michaela Šechtlová dřevoryt. Všechny listy signovány tužkou, některé datovány a číslovány. Na obálce použit dřevoryt Karla Svolinského. Exemplář č. A 68.

Olomouc 1987. Soubor dvanácti grafických listů.

1 000 Kč (1 182 Kč)