(Grmelová Anna, Rusek Ladislav, Vymětal Stanislav) Stanislav Vymětal 50.

Olomouc, Klub přátel výtvarného umění, 1979. OBr., volně vloženo deset grafických listů různých rozměrů a technik: Aljo Beran: Mateřství, linoryt, František Bělohlávek: Polykač ohně, linoryt, Anna Grmelová: Pane, kupte si mou růži - v půlnoci se zavírá, dřevoryt, Jeroným Grmela: Vidění v trávě, dřevoryt, Dušan Janoušek: Žena a domov, linoryt, Pavel Kotas: Kaktus, linoryt, Věra Kotasová: Okno, linoryt, Ladislav Rusek: Oheň a tvar, linoryt, Stanislav Vymětal: Symbol hrnčířského cechu, Josef Weiser: Pozdrav, linoryt. Grafické listy vytvořeny  v letech 1978 - 1979. Všechny jsou signovány tužkou, některé datovány. Redakce Josef Dolívka. Celkem 200 exemplářů.

Stanislav Vymětal 50.

1 000 Kč (1 182 Kč)