Ex libris Šárka Halámková. Sluníčko.

Čechová, Olga (1925 - 2010)

Barevná litografie 8,3 x 6,1 cm. Signováno a datováno vpravo dole tužkou Olga Čechová 81. List č. 67/70.

Šetreda 180.

70 Kč (83 Kč)