(Bílková Alena) Kouzelná flétna.

Hrabal, Bohumil (1914 - 1997)

Praha, Martin Dyrynk, 2014. Slza svazek 30. OBr., volně vložené archy, 21 s. Dvě kombinované techniky signované a datované tužkou Alena Bílková. Typografie Martin Dyrynk. Soukromý tisk k Novému roku 2015. V tiráži podpis Martina Dyrynka. Celkem 113 číslovaných výtisků na rukodělném velkolosinském přírodním chamois papíru. Tento výtisk č. 43.

Kouzelná flétna.

1 600 Kč (1 890 Kč)
1 600 Kč (1 890 Kč)

Dražitel č.23, 23. 10. 2022 19:15