(exlibris Toyen) O vrcholek světa.

Ehmer, Wilhelm (1896 - 1976)

Praha, Rudolf Škeřík, 1938. Symposion svazek 112. Clpl. vazba s ražbou a zlacením, aplikovaný štítek na hřbetě, kapitálek, 204 (2) s. Přeložil Arno Kraus. Hlubotiskové fotografické přílohy. Typografická úprava a vazba Karel Musil. Na předsádce nalepeno exlibris od Toyen, signováno a datováno vlevo dole v desce T. 37. Kromě vydání na papíře Antik vyšlo 20 výtisků na anglickém papíře Albans číslovaných I - XX a 200 výtisků na domácím japanu číslovaných 1 - 200. Tento výtisk č. 173.

Bubla 3024.

O vrcholek světa.

450 Kč (532 Kč)