Introduction a la lecture de Benjamin Péret.
Paris, Le Terrain Vague & Association des amis de Benjamin Péret, 1965. OBr., volně vložené archy, katonové pouzdro s aplikovaným štítkem na hřbetě. 192 s. Ve frontispisu originální suchá jehla od Toyen, signována a číslována tužkou. V textu černovílé fotografie, které jsou montovány na papír. Celkem 75 výtisků na ručním papíře Holland Panneckock, z toho čísla 1 - 50 s originální suchou jehlou od Toyen. Zbylých 25 exemplářů značeno H.C. Tento výtisk jeden z 50-ti, číslo 31.
Výborný stav. Pouzdro místy ušpiněno.
Bibliofilie, Toyen
Bibliofilie, Toyen
36 000 Kč (42 534 Kč)
36 000 Kč (42 534 Kč)