Konvolut ex libris Ignáta Herrmanna.
Dvě zinkografie na jednom papíře: 1. Z knih Ignáce Herrmanna. 4,1 x 5 cm. Signováno vpravo dole v desce iniciálou. 2. Švanda dudák. Poutník humoristický. 6 x 3,9 cm. Signováno v desce vlevo dole. Nedatováno. Papíry: zelený, olivový, žlutý, oranžový, růžový, světle růžový, hnědý. Celkem sedm kusů.
Rytíř 7.
Pozůstalost Ignáta Herrmanna. Růžový papír na okrajích vyšisován.
400 Kč (473 Kč)
400 Kč (473 Kč)
400 Kč (473 Kč)
400 Kč (473 Kč)
Dražitel č.11, 7. 5. 2023 20:24