Konvolut ex libris Ignáta Herrmanna.

Aleš, Mikoláš (1852 - 1913)

Dvě zinkografie na jednom papíře: 1. Z knih Ignáce Herrmanna. 4,1 x 5 cm. Signováno vpravo dole v desce iniciálou. 2. Švanda dudák. Poutník humoristický. 6 x 3,9 cm. Signováno v desce vlevo dole. Nedatováno. Papíry: zelený, olivový, žlutý, oranžový, růžový, světle růžový, hnědý. Celkem sedm kusů.

Rytíř 7.

Pozůstalost Ignáta Herrmanna. Růžový papír na okrajích vyšisován.

400 Kč (473 Kč)
400 Kč (473 Kč)

Dražitel č.11, 7. 5. 2023 20:24