PF 2015 Dr. František Dvořák.

Bouda, Jiří (1934 - 2015)

Dvojlist. Vlevo barevná litografie 8 x 13,7 cm. Signováno a datováno tužkou uprostřed Jiří Bouda 14.

PF 2015 Dr. František Dvořák.

150 Kč (177 Kč)
300 Kč (354 Kč)

Dražitel č.6, 5. 5. 2023 17:19