(Istler Josef, Obrtel Vít) Pamětní list k 85. narozeninám Víta Obrtela.
Dvojlist. Vlevo linoryt "Kompozice" od Josefa Istlera. 13,8 x 10,9 cm, signováno a datováno tužkou uprostřed Istler 45. Vpravo tištěný text od Víta Obrtele. Pod textem podpis modrým perem. Pamětní list pro účastníky slavnostního večera konaného v Národním muzeu 16. května 1986 k 85. narozeninám zasloužilého umělce Víta Obrtela.
500 Kč (591 Kč)
500 Kč (591 Kč)