(Originální kresba) Dopis pro pana Reichla s chotí.
Datováno Praha 13. XI. 1935. Psáno na papíru velikosti A4, jedna strana černým perem. Vlevo originální kresba s veršem. Signováno iniciálou FB vpravo dole. Malíř vyjadřuje soustrast nad úmrtí Reichlovy maminky. Zmiňuje svoji, již 90. letou, maminku.
Reichel, Karel (1895 - 1970), knihkupec a nakladatel, biskup Jednoty bratrské.
7. 5. 2023 21:07
7. 5. 2023 21:07
1 000 Kč (1 182 Kč)
1 000 Kč (1 182 Kč)
2 350 Kč (2 777 Kč)
2 350 Kč (2 777 Kč)
Dražitel č.22, 7. 5. 2023 21:02