(vazby) Mabinogi. Keltské pověsti I., II., III., IV.
Praha, Marketa Králová, 1984. 1985 a 1986. Plkož. vazby s aplikovanými koženými štítky na hřbetě, zlacení, papírové obálky vevázány. Ručně šité kapitálky, kartonová pouzdra s aplikovanými koženými štítky. Vázali manželé Růžičkovi. Signováno značkou na předsádkách. 19 s., 14 s., 14 s., 19 s. Přeložil Jan Vilikovský. V každém díle čtyři lepty s akvatintou od Markety Králové. Všechny grafiky číslovány a signovány tužkou. Typografická úprava Jan Hrach. Podpis Markety Králové v tiráži. Celkem 50 číslovaných a 10 auzorkých tisků. Tyto výtisky č. 25.
Bibliofilie, Umělecká vazba
Bibliofilie, Umělecká vazba
7 000 Kč (8 271 Kč)
7 000 Kč (8 271 Kč)