Pobřeží v Havru.

Bouda, Cyril (1901 - 1984)

Barevná akvatinta 32,5 x 24,3 cm. Signováno vpravo dole tužkou a v desce. Nedatováno. Rok 1931. List č. 79. Rám, pasparta, sklo.

Janča 313.

Pobřeží v Havru.

1 200 Kč (1 418 Kč)
1 200 Kč (1 418 Kč)

Dražitel č.15, 7. 5. 2023 20:45