Hlava dívky.
Kresba tužkou 24,5 x 18,5 cm. Signováno vlevo dole tužkou, nedatováno.
Chagall I., str. 161.
Pozůstalost Aloise Bílka.
300 Kč (354 Kč)
300 Kč (354 Kč)