Kytice.

Bílek, Alois (1887 - 1961)

Barevný akvarel 40,2 x 26,8 cm. Nesignováno, nedatováno.

Chagall I., str. 161.

Pozůstalost Aloise Bílka.

Kytice.

1 000 Kč (1 182 Kč)