Krajina.
Kresba tužkou 32,8 x 45 cm. Signováno vpravo dole tužkou, nedatováno. Přilepeno na papír.
Chagall I., str. 161.
Pozůstalost Aloise Bílka.
1 200 Kč (1 418 Kč)
1 200 Kč (1 418 Kč)