Krajina.

Bílek, Alois (1887 - 1961)

Kresba tužkou 32,8 x 45 cm. Signováno vpravo dole tužkou, nedatováno. Přilepeno na papír.

Chagall I., str. 161.

Pozůstalost Aloise Bílka.

Krajina.

1 200 Kč (1 418 Kč)