(Janeček Ota, Suchánek Vladimír) Grafika. Sborník drobné grafiky. Chrudim 1980.

Chrudim, Klub přátel výtvarného umění při JPK v Chrudimi, 1980. OBr., volně vložené listy, 31 s. + 7 grafických listů. Texty např. František Dvořák, Vojtěch Cynibulk, Miroslav Houra a další. Grafiky - Orest Dubay, dřevoryt signovaný a dat. tužkou, Josef Liesler, linoryt sign. a datovaný uprostřed tužkou, Ota Janeček, linoryt signovaný uprostřed tužkou, K.J. Kašpar, barevný linoryt signovaný tužkou uprostřed, Vladimír Suchánek, barevná litografie signovaná uprostřed tužkou, Naděžda Synecká, dřevoryt sign. uprostřed tužkou, Karel Šafář, dřevoryt sign. vpravo dole tužkou. Redakční rada: Jitka Fialová, Petr Hovorka, Jarmil Chládek, Stanislav Novotný, František Nový. Grafická úprava Jan Hlína. Ilustrace v textu. Celkem 500 výtisků, z toho 250 číslovaných. Tento výtisk č. 42.

Výborný stav. Sbírka MUDr. Vlastimila Janíčka.

Grafika. Sborník drobné grafiky. Chrudim 1980.

1 600 Kč (1 890 Kč)
1 900 Kč (2 245 Kč)

Dražitel č.30, 25. 3. 2017 21:51