p.f. 1962 E.H. (Emanuel Hloupý).
Arch papíru. Vlevo orig. lept 13,8 x 7,6 cm. Signováno a datováno tužkou vpravo dole Jiří Balcar 61. Vpravo modrým perem text.
Chagall I., str. 74.
26. 3. 2017 00:35
26. 3. 2017 00:35
250 Kč (295 Kč)
250 Kč (295 Kč)
876 Kč (1 035 Kč)
876 Kč (1 035 Kč)
Dražitel č.26, 26. 3. 2017 00:20