PF 1960 Emanuel Hloupý.
Arch papíru. Vpravo orig. lept 13,8 x 7,9 cm. Signováno a datováno tužkou Jiří Balcar 59.
Chagall I., str. 74.
26. 3. 2017 00:37
26. 3. 2017 00:37
250 Kč (295 Kč)
250 Kč (295 Kč)
776 Kč (917 Kč)
776 Kč (917 Kč)
Dražitel č.26, 26. 3. 2017 00:22