Vladimír Komárek.
Hradec Králové, Kruh, 1968. Ars svazek 3. OBr., volně vložené listy, 10 (2) s. + 6 grafických listů Vladimíra Komárka: 2 litografie, 2 suché jehly a 2 dřevoryty s podtiskem. Vše signováno a datováno vpravo dole tužkou. Text Jan Baleka a Vladimír Komárek. Grafická úprava Jaroslav Cheben. Celkem 400 výtisků.
První vydání. Sbírka MUDr. Vlastimila Janíčka.
800 Kč (945 Kč)
800 Kč (945 Kč)
1 600 Kč (1 890 Kč)
1 600 Kč (1 890 Kč)
Dražitel č.17, 25. 3. 2017 20:19