Max Švabinský za Janem Štursou 1880 - 1925.
Praha, Spolek českých bibliofilů, 1955. OBr., volně vložené archy, nestr. (4 s.). Ve frontispisu litografie Maxe Švabinského, portrét Jana Štursy. Signováno vpravo dole tužkou a vkameni vlevo dole. Příloha spolkových Zpráv. Neudaný počet výtisků na ručním papíře z Velkých Losin.
Bubla 7088.
200 Kč (236 Kč)
200 Kč (236 Kč)
200 Kč (236 Kč)
200 Kč (236 Kč)
Dražitel č.25, 25. 3. 2017 18:17