Zavinutka Monarda.
Barevný oceloryt 9,9 x 7,7 cm. Signováno tužkou uprostřed a v desce uprostřed. Nedatováno. Tisk na ručním papíře. Uprostřed slepotiskové razítko.
Chagall III., str. 134 - 135.
Sbírka MUDr. Vlatimila Janíčka.
170 Kč (201 Kč)
170 Kč (201 Kč)