Ex libris E.h. (Emanuel Hloupý).

Istler, Josef (1918 - 1999)

Suchá jehla 8,2 x 4 cm. Datováno a signováno vpravo dole tužkou Josef Istler 45. List č. 35/50.

Chagall IV., str. 100 - 101.

26. 3. 2017 00:06

350 Kč (414 Kč)
475 Kč (561 Kč)

Dražitel č.26, 25. 3. 2017 23:51