(Dillinger Petr) Druhý břeh.
Brno, Kristian Fanta, 1937. Pátý soukromý tisk Kristiana Fanty. OBr. se štítkem, nestr. (3) s. Dvoustranná litografie sign. v kameni Petr Dillinger. Druhá varianta. Celkem 200 číslovaných výtisků na domácím japanu, z toho 170 věnováno účastníkům deváté schůzky moravských bibliofilů ve Valašském Meziříčí. Tento výtisk jeden z nich, č. 135.
Bubla 2423.
150 Kč (177 Kč)
150 Kč (177 Kč)