(vazba) Jiříkovo vidění.

Praha, Václav Čehák, 1934. Edice Archa. Clpg. vazba s ražbou a zlacením, zlatá ořízka, kapitálek, košilka, kartonové pouzdro s aplikovaným pap. štítkem. Vázal Jiří Fogl v roce 2003. Signováno a datováno v tiráži tužkou, signováno značkou na předsádce. Vazba dle Bradela. 74 (4) s. Tisk podle rukopisu pražské universitní knihovny z počátku XV. století. Tři dřevoryty a typografická úprava Karel Svolinský. Celkem 815 výtisků, z toho 65 číslovaných římsky na ručním pap. Hahnemühle a 750 číslovaných arabsky na dílovém pap. Tento výtisk č. 323.

Bubla 3532. Thiele 554.

Jiříkovo vidění.

2 300 Kč (2 717 Kč)
3 500 Kč (4 135 Kč)

Dražitel č.23, 25. 3. 2017 23:23