(Svoboda Jindřich, Mikulka Alois) Grafické listy brněnských výtvarníků pro knihaře Jindřicha Svobodu.
Brno, b.n., b.d. Clpl. vazba s ražbou a zlacením, volně vložené listy, nestr. Vázal Jindřich Svoboda. Signováno značkou na přední straně vazby. Soubor 22 grafických listů. Všechny signovány tužkou, některé z nich datovány a číslovány. Autoři: Vl. Drápala, suchá jehla. Jan Dvořáček, suchá jehla. Marie Filippovová, bar. lept. Zdenek Fuksa, kombinovaná technika. J. Hadlač, kombinovaná technika. Dalibor Chatrný, suchá jehla. Ivan Chatrný, kombinovaná technika. J. Kadula, barevný dřevoryt. K. Langer, dřevoryt. V. Lesková, litografie. Alois Mikulka, barevný dřevoryt. J.M. Najmr, linoryt. A. Odehnal, suchá jehla. B. Petrovan, suchá jehla. J. Rajlich, serigrafie. Emanuel Ranný, lept. Miloš Slezák, dřevoryt. M. Šimorda, lept. Jiří Šindler, dřevoryt. Jaroslav Škarohlíd, bar. suchá jehla. Jiří Vláčil, lbarevný lept. M. Zezula, dřevoryt. Neudaný počet výtisků.
2 400 Kč (2 836 Kč)
4 000 Kč (4 726 Kč)
Dražitel č.23, 25. 3. 2017 22:10