(vazba) Keltské pověsti. Mabinogi.

Brno, Jan V. Pojer, 1944. Atlantis svazek 60. OBr., karton s kresbou a zlacením, kapitálek, plpl. ochranná krabice, pap. obálka nalepena uvnitř. Vázala Ing. Eva Tobišková v roce 2005. Signováno a datováno tužkou v tiráži. 197 (1) s. Přeložil Jan Vilikovský. Dřevoryty Bohdan Lacina. Typografická úprava a obálka Oldřich Menhart. Kromě vydání na dílovém antiku vyšlo 150 výtisků číslovaných 1A - 150A na dokumentním papíře a 150 výtisků číslovaných 1 - 150 na simili japanu. Tento výtisk na antiku.

Bubla 3599.

Keltské pověsti. Mabinogi.

600 Kč (709 Kč)
600 Kč (709 Kč)

Dražitel č.23, 25. 3. 2017 19:11