(vazba) Keltské pověsti. Mabinogi.
Brno, Jan V. Pojer, 1944. Atlantis svazek 60. OBr., karton s kresbou a zlacením, kapitálek, plpl. ochranná krabice, pap. obálka nalepena uvnitř. Vázala Ing. Eva Tobišková v roce 2005. Signováno a datováno tužkou v tiráži. 197 (1) s. Přeložil Jan Vilikovský. Dřevoryty Bohdan Lacina. Typografická úprava a obálka Oldřich Menhart. Kromě vydání na dílovém antiku vyšlo 150 výtisků číslovaných 1A - 150A na dokumentním papíře a 150 výtisků číslovaných 1 - 150 na simili japanu. Tento výtisk na antiku.
Bubla 3599.
600 Kč (709 Kč)
600 Kč (709 Kč)
600 Kč (709 Kč)
600 Kč (709 Kč)
Dražitel č.23, 25. 3. 2017 19:11