Dáma a muž.
Barevný lept s akvatintou 18,7 x 11,7 cm. Signováno a datováno vpravo dole tužkou. Rok 1978. List č. 112/200. Tisk Lyry Pragensis. Slepotiskové razítko dole uprostřed. Tisk na ručním pap. z Velkých Losin.
Chagall III., str. 85 - 86.
300 Kč (354 Kč)
300 Kč (354 Kč)
350 Kč (414 Kč)
350 Kč (414 Kč)
Dražitel č.24, 25. 3. 2017 19:40