p.f. 1979 Štefan.
Suchá jehla 9,5 x 7,3 cm. Signováno vpravo tužkou. Nedatováno. List č. 20/100. Tisk na ručním papíře.
Chagall II., str. 380.
400 Kč (473 Kč)
400 Kč (473 Kč)