Rukopis bez názvu.
Vtipně laděný text o české ryzosti Alšova rodu. Psáno po jedné straně černým perem. Nedatováno. Signováno vlevo nahoře a dole uprostřed značkou.
26. 3. 2017 00:15
26. 3. 2017 00:15
300 Kč (354 Kč)
300 Kč (354 Kč)
1 025 Kč (1 211 Kč)
1 025 Kč (1 211 Kč)
Dražitel č.37, 26. 3. 2017 00:00