Rukopis.
Text napodobující dokument z 19. století. Datováno 5. Juni 1793. Podepsán Kašpar Aleš. Psáno po dvou stranách černým perem na archu papíru. Na první straně poznámka Herrmanna červenou pastelkou: Aleš.
26. 3. 2017 00:15
26. 3. 2017 00:15
600 Kč (709 Kč)
600 Kč (709 Kč)
1 200 Kč (1 418 Kč)
1 200 Kč (1 418 Kč)
Dražitel č.37, 26. 3. 2017 00:00