Rukopis.

Aleš, Mikoláš (1852 - 1913)

Text napodobující dokument z 19. století. Datováno 5. Juni 1793. Podepsán Kašpar Aleš. Psáno po dvou stranách černým perem na archu papíru. Na první straně poznámka Herrmanna červenou pastelkou: Aleš.

Rukopis.

26. 3. 2017 00:15

600 Kč (709 Kč)
1 200 Kč (1 418 Kč)

Dražitel č.37, 26. 3. 2017 00:00