Ex Libris BBB.
Zinkografie 10,1 x 6,9 cm. Nesignováno, nedatováno. Rok 1931. Příloha časopisu Bibliofil. Ročník VIII., číslo 8.
300 Kč (354 Kč)
300 Kč (354 Kč)