Ex Libris BBB.

Galanda, Mikuláš (1895 - 1938)

Zinkografie 10,1 x 6,9 cm. Nesignováno, nedatováno. Rok 1931. Příloha časopisu Bibliofil. Ročník VIII., číslo 8.

Ex Libris BBB.

300 Kč (354 Kč)