Figura.

Aleš, Mikoláš (1851 - 1912)

Kresba černým perem 6,3 x 5,8 cm. Signováno iniciálou vpravo dole perem. Nedatováno. Pasparta.

Toman I., str. 10 - 13.

Figura.

26. 3. 2017 00:12

2 500 Kč (2 954 Kč)
3 100 Kč (3 663 Kč)

Dražitel č.15, 25. 3. 2017 23:57