Figura.
Kresba černým perem 6,3 x 5,8 cm. Signováno iniciálou vpravo dole perem. Nedatováno. Pasparta.
Toman I., str. 10 - 13.
26. 3. 2017 00:12
26. 3. 2017 00:12
2 500 Kč (2 954 Kč)
2 500 Kč (2 954 Kč)
3 100 Kč (3 663 Kč)
3 100 Kč (3 663 Kč)
Dražitel č.15, 25. 3. 2017 23:57