Záhlaví časopisu Švanda dudák.
Kresba černým perem 7 x 9,2 cm. Signováno vpravo dole iniciálou perem, nedatováno. Pasparta.
Toman I., str. 10 - 13.
26. 3. 2017 00:12
26. 3. 2017 00:12
2 000 Kč (2 363 Kč)
2 000 Kč (2 363 Kč)
2 600 Kč (3 072 Kč)
2 600 Kč (3 072 Kč)
Dražitel č.15, 25. 3. 2017 23:57