Záhlaví časopisu Švanda dudák.

Aleš, Mikoláš (1852 - 1913)

Kresba černým perem 7 x 9,2 cm. Signováno vpravo dole iniciálou perem, nedatováno. Pasparta.

Toman I., str. 10 - 13.

26. 3. 2017 00:12

2 000 Kč (2 363 Kč)
2 600 Kč (3 072 Kč)

Dražitel č.15, 25. 3. 2017 23:57