Tenisové hřiště.

Bím, Tomáš (1945)

Barevná litografie 17,9 x 9 cm. Signováno a datováno tužkou uprostřed T. Bím 81. List č. 131/160.

Chagall I., str. 165 - 166.

Tenisové hřiště.

200 Kč (236 Kč)
350 Kč (414 Kč)

Dražitel č.6, 25. 3. 2017 23:44