Tenisové hřiště.
Barevná litografie 17,9 x 9 cm. Signováno a datováno tužkou uprostřed T. Bím 81. List č. 131/160.
Chagall I., str. 165 - 166.
200 Kč (236 Kč)
200 Kč (236 Kč)
350 Kč (414 Kč)
350 Kč (414 Kč)
Dražitel č.6, 25. 3. 2017 23:44