Cirkusový stan.

Bím, Tomáš (1945)

Barevná litografie 10,7 x 8 cm. Signováno tužkou uprostřed. Nedatováno.

Chagall I., str. 165 - 166.

Cirkusový stan.

150 Kč (177 Kč)
225 Kč (266 Kč)

Dražitel č.33, 25. 3. 2017 22:33