(Lhoták Kamil, Janeček Ota, Kulhánek Stanislav)) Grafika. Sborník drobné grafiky. Chrudim 1989.

Chrudim, Klub přátel výtvarného umění Dílo, podnik ČFVU, Sdružený klub pracujících, Kabinet exlibris, 1989. OBr., volně vložené listy, nestr. (29 s.). Šest volně vložených grafických listů. Články různých autorů, např. Karel Šamšiňák, František Dvořák, Vilém Stránský a další. Redakční rada: Jarmil Chládek, František Nový, Stanislav Novotný a Marie Stará. Grafiky: Kamil Lhoták, sítotisk signovaný a dat. v desce Kamil Lhoták 13.2. 82 a vpravo dole tužkou; Ota Janeček, linoryt sign. uprostřed tužkou; Jaroslav Kaiser, barevný sítotisk signovaný uprostřed tužkou; Josef Kábrt, bar. sítotisk sign. a datovaný vpravo dole v desce Kábrt 88; Oldřich Kulhánek, litografie signovaná uprostřed tužkou; Jiří Brázda, litografie signovaná a dat. vpravo dole tužkou Jiří Brázda 89. Fotografie v textu Štěpán Bartoš. Grafická úprava Milan Kopřiva. Vydáno pro Sjezd sběratelů a přátel exlibris v Chrudimi 1989. Celkem 500 výtisků, z toho 250 číslovaných. tento výtisk nečíslován.

Grafika. Sborník drobné grafiky. Chrudim 1989.

2 900 Kč (3 426 Kč)
3 400 Kč (4 017 Kč)

Dražitel č.12, 28. 10. 2017 23:13