Návrh loga Spolku českých spisovatelů beletristů Máj.

Aleš, Mikoláš (1851 - 1912)

Orig. kresba černým perem tuší 7,8 x 6,5 cm. Signováno iniciálou vpravo dole. Nedatováno. Dobová pasparta.

Toman I., str. 10 - 13.

29. 10. 2017 00:03

2 500 Kč (2 954 Kč)
2 900 Kč (3 426 Kč)

Dražitel č.4, 28. 10. 2017 23:48