V hospodě.

Aleš, Mikoláš (1851 - 1912)

Originální kresba černým perem 6,7 x 9 cm. Nedatováno, nesignováno. Dobová pasparta. Kresba pro časopis Švanda dudák.

Toman I., str. 10 - 13.

V hospodě.

2 000 Kč (2 363 Kč)
2 000 Kč (2 363 Kč)

Dražitel č.4, 26. 10. 2017 13:41