Ex libris Ignáta Herrmanna.

Aleš, Mikoláš (1851 - 1912)

Dvě zinkografie na zeleném papíře: 1. Z knih Ignáce Herrmanna. 4,1 x 5 cm. Signováno vpravo dole v desce iniciálou. 2. Švanda dudák. Poutník humoristický. 6 x 3,9 cm. Signováno v desce vlevo dole. Nedatováno. Obě zinkografie na jednom listu.

Rytíř 7.

Ex libris Ignáta Herrmanna.

50 Kč (59 Kč)
50 Kč (59 Kč)

Dražitel č.36, 28. 10. 2017 23:26