P.F. 73.

Grus, Jaroslav (1891 - 1983)

Litografie 11,7 x 15 cm. Signováno vpravo dole černým perem, vlevo název. Vzadu přání umělce s datem Praha 30/I. 73. Pasparta.

Chagall II., str. 385 - 386.

P.F. 73.

200 Kč (236 Kč)