P.F. 73.
Litografie 11,7 x 15 cm. Signováno vpravo dole černým perem, vlevo název. Vzadu přání umělce s datem Praha 30/I. 73. Pasparta.
Chagall II., str. 385 - 386.
200 Kč (236 Kč)
200 Kč (236 Kč)