Herní stolek.

Bím, Tomáš (1945)

Barevná litografie 10,6 x 8,1 cm. Signováno vpravo dole tužkou, nedatováno. List č. 139/150.

Chagall I., str. 165 - 166.

Herní stolek.

150 Kč (177 Kč)
235 Kč (278 Kč)

Dražitel č.26, 28. 10. 2017 22:44