Hřiště.
Barevná litografie 9,4 x 13,5 cm. Signováno perem vpravo dole, nedatováno.
Chagall I., str. 165 - 166.
150 Kč (177 Kč)
150 Kč (177 Kč)
150 Kč (177 Kč)
150 Kč (177 Kč)
Dražitel č.32, 28. 10. 2017 20:52