Hřiště.

Bím, Tomáš (1945)

Barevná litografie 9,4 x 13,5 cm. Signováno perem vpravo dole, nedatováno.

Chagall I., str. 165 - 166.

Hřiště.

150 Kč (177 Kč)
150 Kč (177 Kč)

Dražitel č.32, 28. 10. 2017 20:52