P.f. 1956 Fr. Kozák. Zebín od Bradlce.

Bouda, Cyril (1901 - 1984)

Algrafie 12,8 x 19,1 cm. Signováno vpravo dole tužkou a vlevo dole v kameni, nedatováno.

Janča 1135.

180 Kč (207 Kč)
180 Kč (207 Kč)

Dražitel č.18, 27. 10. 2017 15:20