Exl Jaroslav Rajlich. Mořské ryby.

Čápová, Hana (1956)

Barevný lept 8,2 x 10 cm. Signováno a datováno vpravo dole tužkou Hana Čápová 85. List č. 93/100. Tisk na ručním papíře.

Másler a Vaníček 15.

250 Kč (295 Kč)
250 Kč (295 Kč)

Dražitel č.32, 28. 10. 2017 20:51